Bytí bez hranic

Bytí bez hranic

16. - 17. 3. 2019, Bonn - Německo


Náplň kurzu

Bytí bez hranic je dvoudenní transformační kurz, který nám magickou cestou připomíná, že můžeme dosáhnout mnohem více v našich životech, než jak tomu často věříme během každodenní rutiny. Když prožijeme a znovu si vzpomeneme, že máme nekonečný potenciál a množství příležitostí na dosah ruky, poté se dveře k neobyčejnému životu pro nás automaticky otevřou. 

Mnoho lidí má velké sny o tom, jak podporují svou rodinu, organizaci, společnost, nebo životní prostředí, ale často jsou zpomalováni každodenním omezením. Z tohoto důvodu se Preetaji - zakladatelka O&O Akademie, bude soustředit během kurzu na aktivaci vědomí hojnosti u všech účastníků. Díky aktivovanému vědomí hojnosti můžeme mistrovsky ovládnout výzvy života a intuitivně projevit nové cesty ve vytváření vnitřního a vnějšího bohatství, které nakonec promění naše sny v realitu. 

Finanční úspěch proto není finálním cílem, ale prostředkem k jeho dosažení - k přispění většímu dobru. 

Účastníci se rovněž naučí, jak vědomě přejít ze stresového stavu do klidného a míruplného stavu mysli během chviličky. Neurologické studie potvrzují, že v klidné mysli povstávají více inteligentnější a celostnější řešení a jsme schopni se lépe rozhodovat. 

Po absolvování kurzu účastníci uvádějí, že prožívají více harmonie ve vztazích, hluboký mír a větší radost. Lídři často sdílí, že objevili způsob, jak se dotýkat jejich intuitivní inteligence a jsou schopni dosahovat výsledků mnohem snadněji a pomocí harmonických interakcí s jejich prostředím. 

Na kurzu BYTÍ BEZ HRANIC se naučíte a prožijete hluboké duchovní principy a budete praktikovat mocné meditace, díky kterým budete vytvářet život, ve kterém se stanete tou nejlepší verzí sebe sama.