Ceny jednotlivých akcí 

10.05.2018

Uvedené ceny jsou pouze orientační a mění se podle kurzu Eura/dolaru a podle množství lidí požadujících tlumočení, vzdálenosti a lukrativnosti ubytování. 


Cesta 

 9 denní rezidenční pobyt na O&O Akademii v Indii

Cena se odvíjí od zvoleného ubytování. 2500 - 5600 USD. V ceně je zahrnuta strava, ubytování a wifi připojení. Ke konečné ceně je nutné připočítat náklady na dopravu - cca 15 - 25 tis. Kč, podle zvolené letecké společnosti, platby za víza a v případě potřeby služby organizátora a tlumočníka. Obvyklé náklady se pohybují od 85 - 95 tis. Kč. v základní verzi ubytování včetně tlumočení a organizace. Náklady tlumočníka jsou obvykle 45 - 70 tis. Kč (závisí na počtu tlumočených kurzů za sebou), které se poté dělí rovnoměrně mezi účastníky - tzn. například v případě účasti 10 lidí se jedná o 4,5 - 7 tis. Kč na osobu za tlumočení. Organizační poplatky jsou většinou do 1500 Kč. 

Pole hojnosti

Jedná se o 4 denní kurz pořádaný v různých zemích Světa.

Základní cena je 2490 Euro. Za včasné přihlášení je vždy sleva až do 15%. Někdy se konají speciální akce a slevy pro účastníky kurzu S&S. K této ceně je třeba připočítat náklady na dopravu (akce je pouze jednou ročně v Evropě - většinou Německo - Lindau), ubytování, stravu a  tlumočení - cca 15 - 20 tis. Kč

Zdroj a synchronicity

Jedná se o 2 denní - víkendový kurz pořádaný v různých zemích Evropy/Světa

Ideální pro seznámení se s O&O Akademií.  Akce se konají minimálně 2-4 ročně v zemích střední Evropy.

Základní cena kurzu je 250 - 350 Euro, podle země konání. Pro předešlé účastníky S&S v Polsku je garantována vždy poloviční částka v případě účasti páru. Polský organizátor vyhlásil akci 2 za cenu jednoho - pouze při účasti na S&S v Polsku. Dále je nutné připočítat náklady na dopravu, ubytování, stravu a tlumočení - obvykle cca 3 -5 tis. Kč. podle zvolené dopravy a ubytování. 

Lektorský kurz

7 denní rezidenční kurz na O&O Akademii v Indii

Základní cena kurzu je 2200 - 3250 USD, podle zvoleného ubytování. V ceně je kurzovné, jídlo, ubytování. Ke konečné ceně je nutné připočítat náklady na dopravu - cca 20 - 28 tis. Kč, podle zvolené letecké společnosti, platby za víza a v případě potřeby služby tlumočníka. Cena za tlumočení se liší podle množství účastníků. Náklady tlumočníka jsou obvykle 40 - 70 tis. Kč, které se poté dělí rovnoměrně mezi účastníky - tzn. v případě účasti 10 lidí se jedná o 4 - 7 tis. Kč na osobu za tlumočení. 

Kurz partnerů Oneness

7 denní rezidenční kurz na O&O Akademii v Indii

Základní cena je 8000 USD za první úroveň a 12.000 USD za další stupně. Ubytování je v luxusních klimatizovaných apartmánech. K cestě je dále nutné připočítat náklady na dopravu, víza, případné tlumočení. 

Mladí Změnotvůrci

7 denní rezidenční kurz na O&O Akademii v Indii

Základní cena je 1500 / 3000 USD podle zvoleného ubytování. V ceně je kurzovné, jídlo, ubytování. Ke konečné ceně je nutné připočítat náklady na dopravu, víza - cca 20 - 28 tis. Kč, podle zvolené letecké společnosti. 

Mystické procesy v Ékamu

Mystické procesy, každý den zaměřen na 1 čakru / oblast vědomí

Platí se pouze cena za ubytování a ta je od 75 - 350 USD na osobu a noc. V této ceně je ubytování, jídlo a denní doprava do Ékamu a zpět. Vstup do Ékamu na procesy je zdarma. bližší info o ubytování a další podrobné info najdete zde: