Pole hojnosti                                Lindau, 2. - 5. května 2019

11.05.2018

POLE HOJNOSTI

SÍLA KRÁSNÉHO STAVU

Čtyřdenní duchovní prožitek

"Naše vize je úplná revoluce ve vědomí, z odděleného vědomí Já, do Jednotného vědomí.

Ze stavu utrpení do krásného stavu.

Od zájmu pouze o sebe ke spojení.

Z oddělenosti k bytí v Jednotě. "

...Preetaji, zakladatelka O&O Akademie

Přicházíme k Vám s pozvánkou na setkání se zakladatelkou O&O Akademie a její pilotní 4-denní kurz, který se koná v Lindau, Německo, ve dnech 2. - 5. května 2019.

Pole hojnosti je 4-denním prožitkem, který vás probudí do života s větší hojností, láskou, úspěchem a radostným žitím. Obdržíte a budete prožívat tyto dosažení ne díky nějaké strategii, ale díky probuzení k síle vědomí a k síle Božství. Moderní filosofka, mystička a žena s hlubokou moudrostí, Preetaji, představuje starodávné principy v moderním kontextu dnešního složitého světa. Preetaji sdílí vhledy ze svého vlastního života v oblasti bohatství, byznysu, rodičovství, vědomí, spirituality, lásky a manželství. Když vstoupíte s Preetaji do meditace neomezeného pole, vaše vlastní vědomí se promění a zázraky a magie se začnou projevovat ve vnějším světě.

Tento revoluční kurz je navržen pro každého. Od ředitelů velkých firem a řemeslníků, až po studenty a učitele. Je pro intelektuály i pro duchovně hledající, pro rodiče a mládež a rovněž pro vědeckou komunitu.

Jeden z předchozích účastníků řekl: "Přivedli jsme 10 lidí na tento kurz a každý jednotlivec řekl, že to zcela změnilo jejich život. Všichni chtějí přivést na další kurz své širší rodiny. Tento kurz je tak komplexní a soudržný. Jak úžasný restart mozku. Nemůžu dostatečně výrazně doporučit tento kurz." Zveme vás, abyste využili této nádherné příležitosti a rovnou se registrovali. Lidé cestují velké vzdálenosti, aby mohli prožít Pole hojnosti s Preetaji a to je rovněž důvod, proč je tato akce většinou vyprodána velmi rychle.

Místo konání:

Inselhalle Lindau, Zwanzigerstr 10, 88131 Lindau, Telephone +49 8382 260023.

Prosíme plánujte přijet už 1. a odjíždějte ne dříve, než po 17:00, 5. května 2019.

Harmonogram: čtvrtek - sobota: 9:00 - 19:00. Neděle začíná v 9:00 a končí v 17:00.

Cena: 2495 Euro.

cena pro přihlášení do 18. 3 . 2019 je 2121 EUR.

Opakující mají 50% slevu, jestliže sebou přivedou dalšího zájemce. Další slevy můžou uplatnit studenti a skupiny po 5/10 lidech. 

Tlumočení je zajištěno, cena se bude odvíjet od množství zájemců (cca 3-5 tis. Kč.)