ZMĚNOTVŮRCE - úroveň 1.

Staň se transformovaným leaderem


Vítej do života prožívaného v krásném stavu, naplňujících vztazích a velké hojnosti. Vítej do svého nového JÁ. Prožití kurzu WYCM (Světová mládež změnotvůrců) v tobě probudí sílu Zdroje a sílu vědomí a otevře dveře hojnosti třemi mocnými způsoby - v podobě prosperity, lásky a rozkvětu kreativity.

CESTA

Nauč se základní principy moudrosti O&O Akademie, které položí základy tvé vnitřní cesty. Pochopíš důležitost krásného vnitřního stavu a jeho nesmírného dopadu na úspěch a hojnost ve vnějším světě každodenního života.

Objev sílu dochovní vize a začni svou cestu k větší hojnosti a úspěchu ve svém životě.

VNITŘNÍ HARMONIE

Prožij mocné meditace a spirituální procesy, které ti pomohou zlomit tvé vnitřní omezení a probudí tě do hlubokého pocitu lásky a sebepřijetí.

SÍLA DUCHOVNÍHO SPOJENÍ

Neharmonické a problémové vztahy se sebou samým jsou často jedny z největších překážek v hojnosti a úspěchu. Když bojuješ sám se sebou, snažíš se pouze druhým něco dokázat, nebo dostat uznání od druhých. V tomto procesu ztrácíš sebe-hodnotu a stáváš se vysoce konfliktní osobou. Probuď se do větší empatie a spojení s ostatními. Otevři se do expandovaného stavu lásky.


UMĚNÍ UDRŽITELNÉHO ÚSPĚCHU

Tolik lidí se tvrdě snaží, aby se dostali na vrchol a tím se stávají vyhořelými a žijícími život v mizerii, než svého vrcholu dosáhnou. Takovýto úspěch stojí na vratkém základě, neboť jejich vlastní utrápené nitro se stává tím, co jím zničí všechny krásné výsledky, kterých dosáhli. Jestli jsi někdo, kdo netouží pouze po bohatém vnějším životě, ale rovněž po naplňujícím a radostném vnitřním stavu, poté se musíš naučit umění udržitelného úspěchu.

LEADERSHIP & VLIV

Každý z nás je výsledkem lásky, laskavosti a moudrosti tolika jiných lidí. Jsme součástí neoddělitelné sítě života. Čím více přispíváme a vyživujeme tuto síť života, tím více hojnosti a úspěchu prožíváme ve svých životech. 


Ponoř se do hluboce transformačních procesů probouzejících tě do spojení se sítí života a povstaň jako Transformovaný leader!

NEOHRANIČENÉ POLE

Prožij magii neohraničeného pole s Krishnajim. Užij si to unikátní privilegium interakce a učení se přímo se zakladateli O&O Akademie.Nejbližší kurzy:

8. - 14. července                         věk: 13 - 19 let                           Proces: Změnotvůrce Lvl. 11. - 7. srpna                                věk: 20 - 28 let                           Proces: Změnotvůrce lvl. 1