ÉKAM - POLE JEDNOTY

VIZE


Ékam je mystickou dimenzí transcendence

Pole jednoty je generátorem a zesilovačem probuzených stavů

Ékam je kolébkou světové transformace.


Tato posvátná vize prostoru, který je zcela určen pro lidskou transformaci, byla vytvořena a vedena Krishajim k tomu, aby naplnila poslání svých rodičů Sri Ammy Bhagavana. Se stavbou tohoto projektu začal ve věku 19 let a dokončil ji ve svých 28 letech s láskou, podporou a oddaností miliónů Hledajících z Indie a celého Světa.


Posvátná architektura Ékamu

Struktura Pole jednoty je fenoménem sama o sobě tím, jak může ovlivnit a pozvednout Tvé vědomí do transcendentních dimenzí. Meditovat a být součástí procesů na tomto místě znamená, že jsi součástí mocného pole, které tě posouvá do Jednoty.


Architektonický zázrak

Pole jednoty je jedním z Indických architektonických zázraků a tyčí se majestátně na úpatí hor a rovných planin v oblasti Vellikonda, na východním pobřeží jižní Indie - 80 Km severně od města Chennai.
Ovlivňuje mozek a vědomí

8 oktagonálních schodišť, krásně leštěného mramoru s uměleckými ručně provedenými řezbami, které jsou umístěné ve čtyřech diagonálních směrech, harmonizují statické a dynamické energie Vesmíru a přivádějí je do těla návštěvníků, čímž jim aktivují mystické čakry a různé části mozku.

Čtyři základy života

4 základní směry jsou vyznačeny hlavama čtyřech zvířat vytesaných z mramoru, kde každá z nich přitahuje a naplňuje hledající, kteří kolem nich prohcázejí specifickým aspektem energie.

Příbytek Fenoménu

Toto mystické pole vědomí je třídimenzionální projekcí Surya yantry - prastaré a velmi mocné geometrické formy a je vytvořeno jako příbytek Fenoménu.


Planetární energetické dráhy

Hlavní konstrukce je téměř 33 metrů vysoká a stojí na rovinatém terénu. Nachází se v místě křížení energetických planetárních linií, vytvářejíce tak jedno z nejsilnějších míst planety.

Místo síly

Je to silové místo energie, které je obklopeno vodním příkopem. Voda obtéká Ékam po směru hodinových ručiček. Vlnky vytvořené meditacemi probíhajícími vevnitř neutralizují škodlivé energie hledajících, kteří vstupují do vnitřního prostoru Pole jednoty.
Zvýšené stavy vědomí

Postavené na základě starodávného umění Vástu Shastra, se Pole jednoty nachází na místě setkání energetických linií, které díky tomu vytvářejí velmi mocné energetické pole.