Zdroj a synchronicity

Dvoudenní kurz pořádaný O&O Akademií po celém světě.

Mnohokrát se nám může zdát, že jsme v boxovacím ringu s životem, který nás sráží dolů pokaždé když vstaneme. Může se nám někdy zdát, že vesmír je náš nepřítel, který je proti nám, nebo v lepším případě se nám snaží dát učební lekci.

Alternativně může náš život být krásným dobrodružstvím s milým překvapením a potěšením v každém jeho okamžiku. Vítáme to obrovské "neznámo" s vírou a nadšením, spíše než se strachem. Život se poté začne rozvíjet zázračnými a tajuplnými způsoby. Vesmír se stane vaším benevolentním přítelem. Toto je krásný život!


Zdroj a synchronicity je mocný dvoudenní kurz, který vám otevře dveře do života plného magických synchronicit a šťastných náhod.

Co jsou to synchronicity?                                               Synchronicity jsou smysluplné náhody. Synchronicity jsou krásné, potřebné a harmonické jevy, které se dějí v souladu s vašimi záměry. Vypadá to, jako by tento zdánlivě náhodně se pohybující vesmír se sám přenastavil takovým způsobem, aby naplnil vaše srdečné touhy a přivedl k vám krásné lidi a situace, které vás podpoří. 

Když zažijete jeden magický moment, tak to nazvete náhodou, nebo štěstím. Když to zažijete párkrát, říkáme tomu štastné období. Když se vám dějí delší dobu, říkáme, že jsme dítě štěstěny. Když se však dějí každodenně a velmi často, tak jste vstoupili do magického světa synchronicit.


Žijte život synchronicit

Během kurzu "Zdroj a synchronicity" prožijete sloučení síly Zdroje se silou Jednotného vědomí. Během různých časů byl Zdroj pojmenováván různými jmény: Božství, posvátná Přítomnost, Kosmické vědomí, nebo univerzální inteligence. Na tomto kurzu se trvale spojíte se Zdrojem a dostanete přístup k neomezené síle.
Vědomí je tou nejzákladnější podstatou celé existence. Je to nejvnitřnější esence všeho, co je. Na tomto kurzu se budete učit duchovní vědu vytváření synchronicit, skrze probuzení do síly Jednotného vědomí, přímo od jedné ze zakladatelů O&O Akademie - Preetaji.


Ovládnete tři důležité zóny synchronicit:

1. Zóna léčení k prožívání zdraví a regenerace.

2. Zóna lásky k přivolání a udržení si lásky v životě

3. Zóna síly k vytváření a užívání si bohatství a hojnosti

Budete posíleni a vybaveni transcendentální praxí, vedoucí k vytváření synchronicit. 


Učitelé: Vedeni Krishnajim a Preetaji - zakladately O&O Akademie, Zdroj a synchronicity je vyučován přes živý on-line přenos učiteli O&O Akademie, kteří žijí život oddaný službě lidstvu. 

Více informací o nadcházejících kurzech najdete zde: